Preskočiť na obsah
Marián Blaho

Priemyselná výroba

Marián Blaho

Obrábanie kovov

Obec
Lastomír
Od roku
2015
IČO
48 044 211

Marián Blaho

Živnostník (fyzická osoba)

Aktívna
Miesto podnikania
072 37 Lastomír
Na trhu od
1. februára 2015
IČO
48 044 211
Právna forma
Živnostník (fyzická osoba)
Odbor (SK NACE 25.53)
Obrábanie kovov

Podnikanie v číslach

11
rokov na trhu
2015
rok vzniku
1
položka predmetu činnosti

O podnikateľovi

Spoznajte Marián Blaho

Marián Blaho – živnostník (fyzická osoba) s miestom podnikania v obci Lastomír. Podniká od 1. februára 2015.

Podľa klasifikácie SK NACE patrí do odboru „Obrábanie kovov“ (25.53). Predmet podnikania tvorí 1 položka, napríklad pracovanie kovu jednoduchým spôsobom.

Základné údaje

Obchodné meno
Marián Blaho
Právna forma
Podnikateľ-fyzická osoba-nezapísaný v obchodnom registri
IČO
48 044 211
Dátum vzniku
1. februára 2015
Miesto podnikania
072 37 Lastomír
Živnostenský register
Okresný úrad Michalovce, vložka č. 840-21978
Sektor (ESA 2010)
Samostatne zárobkovo činné osoby
Odbor (SK NACE 25.53)
Obrábanie kovov

Údaje pochádzajú z verejných registrov (aktualizované 1. mája 2026). Nejde o oficiálnu stránku subjektu.

Predmet podnikania

Čím sa Marián Blaho zaoberá

Predmet podnikania podľa záznamu v registri.

  • Pracovanie kovu jednoduchým spôsobom

Časté otázky

Základné informácie o podnikateľovi

Odpovede na najčastejšie otázky zostavené z údajov verejných registrov.

Kde podniká Marián Blaho?

Miesto podnikania je v obci 072 37 Lastomír.

Čím sa Marián Blaho zaoberá?

Podľa klasifikácie SK NACE ide o odbor „Obrábanie kovov“ (25.53). Predmet podnikania zapísaný v registri zahŕňa napríklad: pracovanie kovu jednoduchým spôsobom.

Aké je IČO – Marián Blaho?

IČO je 48 044 211.

Odkedy podniká Marián Blaho?

Podnikanie začalo 1. februára 2015. Na trhu pôsobí 11 rokov.

Podnikáte pod týmto menom?

Získajte túto stránku pre seba

Táto stránka vznikla automaticky z verejných registrov. Pripravíme vám vlastnú – s vašimi textami, fotografiami, službami a kontaktmi. Nechajte nám e-mail, ozveme sa a stránku doladíme podľa vašich predstáv.

Získať vlastnú stránku

Vlastná stránka

Stránka pre Marián Blaho podľa vašich predstáv

Ste majiteľ, konateľ alebo podnikateľ? Nechajte nám e-mail – ozveme sa vám, preberieme, čo má stránka obsahovať, a pripravíme ju na adrese marian-blaho-2.sko.sk alebo na vašej vlastnej doméne.

  • Návrh na mieru podľa vašich požiadaviek
  • Vaše texty, fotografie, logo, služby a kontakty
  • Úpravy, kým nebudete so stránkou spokojní

E-mail použijeme iba na odpoveď na váš dopyt, nič vám neposielame automaticky. Viac v ochrane osobných údajov.

Požiadať o odstránenie profilu Ste dotknutá osoba alebo zástupca subjektu?

Údaje v tomto profile pochádzajú z verejných registrov (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci, Register účtovných závierok) a sú zo zákona verejne dostupné. Na žiadosť profil z katalógu sko.sk odstránime – prestane sa zobrazovať a vyhľadávače ho vyradia. Údaje v štátnych registroch sa tým nezmenia. Viac v ochrane osobných údajov.

Pošleme naň odkaz na potvrdenie. Profil skryjeme až po potvrdení.